top of page



Cześć !
Nazywam się Olga i zajmuję się wyłapywaniem najszczęśliwszych momentów w Waszym życiu.
Z fotografią jestem związana od 10 lat.
Od zawsze lubię być blisko drugiego człowieka, Wasze historie są dla mnie ogromną inspiracją i motywacją do dalszego działania.
Bardzo dbam o komfort moich Klientów, dlatego przed każdą sesją poświęcam chwilę na zapoznanie się i porozmawianie nawet o pogodzie, co pozwala czuć Wam większy luz :)
Prywatnie jestem dumną narzeczoną oraz właścicielką czworonożnego Kapselka. Uwielbiam ruch a w szczególności rower i jogę :)
bottom of page